Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje milé děti a rodiče,

zdravím Vás všechny ,už je skoro po prázdninách a je třeba , abychom se všichni pomalu připravovali na dalších deset měsíců společné práce. Doufám, že jste nikdo o prázdninách nebyl nemocný nebo zraněný, že jste odpočinutí, usměvaví a těšíte se zase na naši společnou práci i zábavu.

JÁ TEDY ANO, TĚŠÍM SE NA VÁS NA VŠECHNY.

Na konci školního roku jsme si všichni napsali do notýsků věci, které budeme potřebovat do čtvrté třídy, pro jistotu vám je sem vypíšu znovu, kdyby nááhodou někdo seznam nenašel.Takže, byla bych moc ráda, kdybyste si připravili: sešit č. 523 ....8 kusů, č. 524.....5 ks, č. 440....1 ks, malý notýsek, notový sešit- kdo nemá popsaný z minulého roku, může ho používat dál ve 4. tř., čtverečkovaný sešit- velké čtverečky, blok s linkami, průhlednou tvrdou folii- kdo má z loňska, tak si ji pořádně vygumuje a umyje houbičkou a jarem a bude ji používat dál, tužku č. 2- 2ks, tužku č. 3- 2ks (zatím ne mikrotužku),pastelky, fixy, kružítko, vodovky, tempery, štětce- různé tloušťky- kulaté i ploché- alespoň 4 různé celkem, kelímek na vodu, sadu barevných papírů, lepidlo- tuhý špalíček, voskovky, nůžky, suché pastely-křídy, zástěru-staré triko nebo košili, pravítko 30 cm, trojúhelník s ryskou, věci na TV (nezapomeňte na boty do tělocvičny s bílou podrážkou a na boty na ven), míč, švihadlo,přezůvky, ručník.

Drobné věci uložte do kufříku nebo zavírací krabičky.

ROZVRH HODIN JE VYVĚŠEN NA STRÁNKÁCH ŠKOLY, PAN PROTIVA HO URČITĚ BRZY UMÍSTÍ I NA NAŠE STRÁNKY.

OBALY NA UČEBNICE NAKUPTE, AŽ UČEBNICE DOSTANETE, ALE TÉMĚŘ VŠECHNY SE BUDOU SHODOVAT S VELIKOSTÍ LOŇSKOU, JEN NA PŘ A VL BUDOU POTŘEBA ASI VE VELIKOSTI A4.

Vyřiďte si včas přihlášení na obědy a kdo bude potřebovat, tak i do družiny.

Kdo nezaplatil na konci šk. roku pracovní sešity, připraví si 150,- Kč.

Milí rodiče, předem Vám děkuji za spolupráci a pomoc dětem při nakoupení a přípravě pomůcek.

Nepropadejte panice, že nebudu první okamžiky 1.9. ve třídě, syn mi jde do první třídy, takže si ho tam usadím a pak hned přiběhnu za vámi.

Kdo by potřeboval další informace nebo mi chtěl něco hezkého napsat, tak poskytuji mailovou adresu: cervenkom@tiscali.cz

PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÝ ZBYTEK PRÁZDNIN A HEZKÉ POČASÍ, DÁVEJTE NA SEBE POZOR A JEŠTĚ.........už jste opakovali násobilku, vyjmenovaná slova a přečetli jste si nějakou hezkou knížku, o které mi budete vyprávět ???

                                                           Vaše M.Červenková